• test

Rekrutacja 2019/2020

Rekrutacja do Przedszkola Publicznego Bambi w Lipinkach i Duczkach

Szanowni rodzice, poniżej znajdziecie Państwo informację w sprawie określenia terminów postępowania rekrutacyjnego oraz terminu składania dokumentów.

Terminarz składania dokumentacji dotyczącej

Wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola

18 luty 2019r.  – 15 marca 2019r. – Przyjmowanie zgłoszeń dzieci  6- letnich (rocznik 2013) objętych obowiązkowym rocznym przygotowaniem przedszkolnym od 01.09.2019r.  Zgłoszenie dziecka wymaga okazania metryki dziecka i dowodu osobistego rodzica zgłaszającego dziecko i odbywa się osobiście u dyrektora. 

Dla pozostałych roczników:

Pierwszy  etap rekrutacji trwać będzie  w dniach 01.03.2019 – 15.03.2019

Aby wziąć udział w rekrutacji należy pobrać odpowiedni dokument ze strony internetowej.

https://nabor.pcss.pl/wolomin/przedszkole/

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z odpowiednią dokumentacją należy złożyć do placówki nie później niż 15.03.2019

UWAGA !!!

Umieszczenie dziecka na liście dzieci zakwalifikowanych nie oznacza przyjęcia dziecka do przedszkola. Warunkiem przejścia do dalszej rekrutacji jest konieczność złożenia przez rodzica „ Oświadczenia woli przyjęcia dziecka do danego przedszkola”. Oświadczenie takie jest składane tylko w jednym przedszkolu. Wzór oświadczenia znajduje się na stronie internetowej naboru, przedszkola i u dyrektora przedszkola.

Dokumenty do pobrania:

pdf_ico

harmonogram rekrutacji2019

pdf_ico

Zarządzenie Nr 2 – roczne przygotowanie

pdf_ico  zgloszenie_dziecka_do_realizacji_obowiazku_rocznego_przygotowania_przedszkolnego

pdf_ico

Potwierdzenie+woli+(PDF)

Logo