Warning: include_once(core/fields/text.php): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/themes/starter-1/extend/advanced-custom-fields/acf.php on line 369

Warning: include_once(): Failed opening 'core/fields/text.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') in /wp-content/themes/starter-1/extend/advanced-custom-fields/acf.php on line 369
Przedszkole Bambi | Kadra | Przedszkole Bambi

Kadra pedagogiczna

Personel przedszkola to Panie o wysokiej kulturze osobistej i wrażliwości, nastawione na zaspokajanie indywidualnych potrzeb i pobudzenie zainteresowań zgodnie z możliwościami intelektualnymi każdego dziecka. Kadrę tworzy zespół młodych, wykształconych i kreatywnych „cioć”, dbających o ciepłą, przyjazną atmosferę w przedszkolu.

Aneta

Aneta Barszczewska – Jujka

Doświadczony pedagog, osoba uśmiechnięta i optymistycznie nastawiona do życia, kochająca najmłodszych. Bardzo kreatywna i oddana całym sercem pracy.

Jako dyrektor placówki oświatowej jest odpowiedzialna za całość pracy, zarówno pod względem dydaktycznym, organizacyjnym, jak i technicznym. Wymaga to oczywiście odpowiednich kwalifikacji. Ukończone studia podyplomowe Z Zarządzanie Oświatą pozwalają na skuteczne kierowanie przedszkolem.

Angelika Barszczewska

Wicedyrektor placówki oświatowej, Anglista oraz wychowawca grupy Gumisie jest odpowiedzialna za całość pracy, zarówno pod względem dydaktycznym, organizacyjnym, jak i technicznym.

Praca z dziećmi jest jej powołaniem. Dynamiczna i zawsze uśmiechnięta, z dużą starannością dba, by wszystkim podopiecznym czas upływał miło i pożytecznie. Szybko nawiązuję dobry kontakt z dziećmi, jest w stosunku do nich ciepła i opiekuńcza a zarazem konsekwentna i wymagająca.

Anka

Anna Kamińska

Wychowawca grupy Słoneczek (obecnie na urlopie wychowawczym).

Posiada wieloletnie doświadczenie pracując z dziećmi w wieku 2-6 lat. W swojej pracy wykorzystuję wiedzę z zakresu pedagogiki zdobytą na studiach. Jest osobą cierpliwą i uśmiechniętą. Praca z dziećmi daje jej dużo satysfakcji i radości. W pracy jest pełna ciekawych pomysłów nakierowanych na rozwój kreatywności i indywidualnych zdolności każdego dziecka.

sylwia

Sylwia Paź

Wychowawca grupy Pszczółki. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi i doskonale wyczuwa ich potrzeby. Potrafi we właściwy sposób motywować podopiecznych do pracy i zabawy. Łączy w sobie cechy osoby energicznej i życzliwej, ale jednocześnie konsekwentnej i wymagającej.

Ula Sienkiewicz

Pomoc w grupie Pszczółki. Doskonała pomoc, która z ogromnym zaangażowaniem wspiera prace nauczyciela grupy, a oprócz tego dba o to, aby przedszkolne sale świeciły czystością. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi i doskonale wyczuwa ich potrzeby.

Anna Łuczyk

Wychowawca grupy Słoneczek

Bardzo lubi pracować z dziećmi. Uważa, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego w swojej pracy za cel stawia sobie poznanie indywidualnych potrzeb każdego wychowanka. Stara się wykorzystać różne formy dziecięcej aktywności twórczej w rozwoju intelektualnym, poznawczym, emocjonalnym i społecznym. Każdy dzień to dla niej nowe wyzwanie, a uśmiech dziecka to najwspanialsza nagroda.

Sandra Sycik

Pracuje jako pomoc nauczyciela wspierając pracę wychowawcy grupy oraz dbając o prawidłowy rozwój naszych 3 latków, a oprócz tego dba o to, aby przedszkolne sale świeciły czystością. Jest osobą otwartą, ciepłą, uśmiechniętą i pomysłową.

Katarzyna Małecka

Wychowawca grupy Smerfy. Doskonały nauczyciel, który z ogromnym zaangażowaniem wspiera rozwój swojej grupy. Wrażliwa na potrzeby małych podopiecznych. Konsekwentna a zarazem ciepła, doskonale wyczuwa i rozumie potrzeby dzieci. Pełna chęci do pracy i bardzo zaangażowana, aktywnie uczestniczy w życiu przedszkola.

Barbara Nowak

Pracuje jako pomoc nauczyciela w grupie 4 i 5 latków, a oprócz tego dba o to, aby przedszkolne sale świeciły czystością.

Szybko nawiązuję dobry kontakt z dziećmi, jest w stosunku do nich ciepła i opiekuńcza.

Karolina Wojda

Pracuje jako nauczyciel wspierając pracę wychowawcy grupy oraz dbając o prawidłowy rozwój naszych 3 latków.

Jest osobą otwartą, ciepłą, uśmiechniętą i pomysłową.

Halina (Anna) Zych

Pracuje jako pomoc nauczyciela w grupie 3 latków, a oprócz tego dba o to, aby przedszkolne sale świeciły czystością.

Zawsze miła i uśmiechnięta. Praca z dziećmi daje jej dużo satysfakcji i radości. A żadne zadanie nie jest jej straszne.

Przedszkole Bambi